eTwinning Label

Naše škola se ve školním roce 2018/2019 zapojila do mezinárodního projektu eTwinning Label.

Zde budeme přinášet zprávy k jednotlivým akcím projektu.

Certifikát projektu ZDE

Naše škola zapojila 12 žáků z pátých tříd, hlavní partnerskou školou je ZŠ z Litvy. Dne 4. 10. 2018 na Mezinárodní den zvířat proběhla pro žáky 5.tříd beseda s veterinářkou.

Kromě besedy s veterinářkou uspořádají žáci také dobrovolnou sbírku peněz, krmiva a hraček pro chovatelskou stanici a útulek ve Vendolí a naučí se pracovat s několik počítačovými programy. Komunikační jazyk pro výslednou prezentaci je angličtina.

The project is for primary school kids age from 7 till 11 years old. This project purpose is to raise pupils‘ empathy, respect and love for homeless animals. By providing this project we want to increase pupils’ knowledge of the behavior and proper care of animals. Carrying out this project we want to show our concern and goodwill for homeless animals.

Fotogalerie z besedy s veterinářkou ZDE