Projekt EURONET 50/50 max

Projekt EURONET 50/50max

Naše škola je zapojena do celoevropského projektu EURONET 50/50 max. Cílem projektu je šetření energií a výuka dětí v oblasti environmentální výchovy.

S naší školou a zřizovatelem školy spolupracuje společnost TOP-ENVI Tech Brno. Společnost TOP-ENVI Tech Brno je společnost zabývající se komplexními službami v oblasti environmentální ochrany a energetiky. Společnost má širokou škálu zákazníků od průmyslových podniků po veřejnou správu. TOP-ENVI Tech Brno má také bohaté zkušenosti se zvyšováním povědomí o životním prostředí a energetice rozdílných cílových skupin.

Našim úkolem je např. provádět měření spotřeby energií, světlo ve škole a také hladinu CO2.. Vyráběli jsme cedulky na dveře a na vypínače, hlídali zhasínání světel v prázdných třídách, větrání apod. Další úkoly nás ještě čekají, chystáme celoškolní kvíz o energiích.

Více informací na webu EURONET 50/50 max

Zpráva o měření a získané hodnoty ZDE

Fotogalerie: