Informace pro zákonné zástupce žáků

Oznamujeme, že v návaznosti na mimořádné opatření vlády ČR (viz ZDE), kterým se zakazuje osobní přítomnost žáků od 21. prosince do 23. prosince 2020 ve škole, nebude pro žáky v provozu škola, školní družina, školní jídelna. Zákonní zástupci mohou v případě potřeby čerpat OČR. Vyučování opět začne dne 4. ledna 2021 prezenčně pro žáky 1. stupně, deváté ročníky a žáky tříd B 2. stupně. Žáci tříd A 2. stupně mají povinnou distanční výuku. Sledujte webové stránky školy, pokud se situace změní. Informace také budou v Bakalářích. Děkujeme za pochopení.

Stránky tříd

Projekty

eu
Naše škola realizuje tzv. šablony – projekt Cesta ke vzdělanosti a spolupráci II. Více informací najdete ZDE.


eu

Náš projekt Aby cizí jazyk nebyl cizí, reg. č. projektu 2019-1-CZ01-KA101-061091 PIC 946973074 byl úspěšně schválen a škola jej bude realizovat. Více informací najdete ZDE.


Naše škola podporuje projekt bezpečného internetu Safer Internet Day – více info ZDE
safer

fraus