Naše škola byla vybrána, aby se zúčastnila mezinárodního projektu DigitalTesiLIVE!, který vyhlásilo Velvyslanectví Maďarské republiky v koordinaci s mezinárodním odborem MŠMT. Do projektu se zapojují žáci s dostatečnou znalostí anglického jazyka ve věku 12 – 14 let (základní školy a víceletá gymnázia v ČR). Online přenos bude probíhat dne 11. června 2021 ze tří maďarských měst: 09.00 h Győr (házená), 10.00 h Budapešť (basketbal) a 11.00 h Debrecen (fotbal). Naše škola se účastní basketbalu, vybráno bylo 10 žáků. Cílem je pomoci učitelům tělesné výchovy s metodami online výuky a ukázat, že i během pandemie COVID-19 je možné připravit pro žáky zajímavé hodiny tělesné výchovy. O akci přineseme i obrazovou reportáž.

Více informací v letáčku ZDE (v angličtině)